středa 15. února 2012

Nový život


A je to tu. Každodenní běhání k ovečkám kontrolovat, jestli se už něco neděje, moc úspěšné nebylo. Teta si vybrala nerušenou chvilku a zvládla to i bez nás. A hned nadvakrát. Poránu se z ovčína ozývalo o dva hlásky navíc.


Tak tady je máme. Narodila se zrovna do dost nepříjemné sloty, jsme zapadaní sněhem. ale uvnitř jim snad bude dobře. Mají pěkný kožíšek a jedno dokonce náznak budoucích růžků.
Cítím se podobně rozněžněle, jako když se narodily naše děti. A došly mi slova.
Pyšná máma10 komentářů:

 1. Jé! Gratuluju mamince a zdravým pyšné majitelky! :)
  M

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé, ta jsou krásná:-) Moc roztomilá, radost koukat:-) hezký den.

  OdpovědětVymazat
 3. Miminka jsou kouzelna, at uz ta lidska nebo zvireci! Gratuluji a preji rychle prirustky, Monika.

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji. Jehňátka jsou moc hezká a je vidět, že se mají čile k životu. My čekáme přírůstky až tak za 2-3 týdny. Doufáme, že to ovčí mámy zvládnou jako minule a předminule, tj. samy. My pak při pravidelné návštěvě najdeme krásná jehňátka. Maruna P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dneska to byla naše premiera a upřímně jsme doufali v to samé, a to, že si příroda pomůže. Večer ještě těžkotonážní matka běhala po zahradě a ráno už byla zase na nohou čilá a za ní tihle drobečci.A my jen žasneme, jak je to na tom světě zařízeno.

   Vymazat
 5. Moc gratuluji!!!! Ty jsou nádherná, nedivím se ti, že jihneš.Teď jsem zvědavá jak je pojmenujete, kam sáhnete do dějin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím mají jména Ťuťu a Ňuňu :-D, ale co bude dál neplánujeme. Teď si hlavně přejeme, aby přežila ve zdraví tuhle slotu. Lidem v okolí dost jehňátka hynou kvůli zimě. Teď si i gratulujeme, že jsme se rozhodli pro valašky - jsou to otužilky.

   Vymazat
 6. Vladěnko, Tobě došla slova a mně zvlhly oči! Jsou nádherní, beránci...Ať se jim daří! Ťuťu a Ňuňu :o))) Pěkná jména :o))

  OdpovědětVymazat
 7. Moc gratuluju k takove nadilce. Opravdu je k nevire, jak to na svete chodi...a oci mam taky orosene :). At se jehnatkum dari a maji se k svetu.

  OdpovědětVymazat