pátek 13. dubna 2012

Druhý den


...jsou kůzlátka očištěná. Kozlík se má více k světu než kozička. Ta pořád polehává. Když ji ale postavíme, chodí. Je nám divné, že je nevidíme pít. Koza má vemínko úplně plné. Přistrčili jsme oba drobky ke strukům, ale nějak se jim do toho nechtělo. Bříška mají, zdá se, plná. Snad není něco špatně. Hledám informace, kde se dá, ale nejsem z toho moc moudrá.8 komentářů:

 1. Tak ty máš další přírůstek!!!Ty jsou Nádherná!!!Strašně roztomilá.Moc držím pěsti-štěstí, ať se kozička rozkouká a vzchopí!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Vladko skontrolovali jste jestli Dorotce mleko tece ,aby nemela ve struku takovy spunt a oni to nemuzou vycucnout a nebo take muze byt ze je vemeno moc plne a oni se memuzou zachitit.Mozna ze jste to ale uz vsechno vyzkousely a nic jineho me uz nenapada.Drzim palce at se to samo vyresi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Elli, Dorotku jsme trochu oddojili a strkali do toho malým čumáčky. Už jsme byli rozhodnutí, že koupíme lahvičku na dokrmování, ale dnešní ranní kontrola mě potěšila. Kůzlatka vesele dovádějí, rozhodně nevypadají vyhladověle. Jen před námi nepijí. Já se jim ani nedivím, když se kolem nás vždycky nahrne celá zvědavá zvířecí parta včetně Kroka. Dorotka na ně výhrůžně frká, to není ideální čas pro krmení. Tak ji raději necháváme v klidu oddělenou od ostatních.

   Vymazat
 3. To jsou zlatí mazlíčci!♥

  OdpovědětVymazat
 4. Vlaďko,představ si, moji přátelé na vozíku, vyhráli turnaj v bocce a vyhráli malou kozičku.Podle popisu by to mohla být ta tvá.No šílený nápad od pořadatelů.Hned jsem si na tebe vzpomněla,co bys na to řekla.Jednak jak by ji převezli,přes půl republiky a když mají sami co dělat se sebou.Koza byla chudák vyděšená,lítala po tělocvičně.No nechali ji tam.Co na to říkáš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou milovníci zvířat a "milovníci zvířat". To skutečně nevím, pro jakou sortu byla tahle výhra myšlená. Rozhodně to není zvířátko do paneláku, moc se nemazlí :-D. Tuhle mi Dorotka při pouhém poplácání po hřbetu, jako že je dobrá matka, málem svým rohem vypíchla oko. :-x

   Vymazat
 5. Když se hned nechytají vemene, trochu oddojím do hrnečku a stříknu jim to do huby injekční stříkačkou. Většinou hned ožijí a pak začnou pátrat. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, teď už to vím. Já pátrala taky hodně,to i na tvém blogu ;-) Nakonec si zvířátka poradila sama i bez mé diletantské pomoci.

   Vymazat