středa 11. dubna 2012

Naše mateřská školka


Jehňátka rostou jako z vody. Nebo to bude jiná tekutina?


 Hej! co je to tam vzadu za vetřelce?

Co to tam to mrně pořád hledá?

Už toho mám s vámi dost!

No vidíš! teď mi utekla... Kvůli tobě, ty hafisko zvědavý. Neviděl jsi snad nikdy svačinku?

Udělejte už něco s tím vaším psem! Jeden ani nemá čas se v klidu najíst.

Dvojčata pěkně pospolu ochutnávají první výhonky trávy.

Pojď taky, Spejblíku! Nee a nee, trucuju.

Tak takhle se trucuje?

Ahoj! A přijďte zaseeee! Nejlépe s kouskem nějaké dobroty.

5 komentářů:

 1. Ahoj Vladěnko, to je krásná školka a jehňátka jsou už pěkně velká - je vidět, že se jim opravdu dobře daří. Ani nevíš, jak Ti závidím vlastní vlnu :), i když si plně uvědomuju co je to za práci kolem zvířátek i pak při zpracování. Vloni se mi podařilo koupit surovou vlnu na Fleru, takže vím co to obnáší, ale rozhodně musím říct, že toto mi příjde jako ta správná práce s vlnou a ne když si pak koupím ty jemné česance. Krásné dny plné radosti s ovečkami. Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně jsi, Jituš, ošizená o jednu obrovskou zkušenost s přípravou vlny, a teď myslím různé vlny. Každá vyžaduje něco jiného a ty si můžeš vyzkoušet všechny ty postupy, co si kde přečteš nebo vidíš na videu. to se zakoupeným česancem zpravidla nejde, ten už je předurčený nějakému danému postupu.

   Vymazat
 2. Rostou rychle jen co je pravda.O Krokovi bych řekla, že je jako mlsnej kocour, ale to by ho urazilo.Krásně jsi to nafotila a okomentovala.

  OdpovědětVymazat
 3. Vladko vase skolka je krasna ,jehnatkum se opravdu dari no a co rict o Krokovy urcite by si take cucnulkdyby mohl toho tepleho mlicka.Ty ted budes mit tolik vlny ze nebudes vedet co sni ale urcite si poradis.

  OdpovědětVymazat
 4. :o))) to je nadělení!! :o)))

  OdpovědětVymazat