čtvrtek 3. srpna 2017

A new room for my new loom


Už hodně dlouho okupuji svými rozdělanými projekty téměř každou místnost v domě. Protože nemám vlastní. Ale to se změnilo. Poslední podkrovní místnost, shodou okolností ta nejsvětlejší, je konečně dodělaná. Není velká, ale je moje! Vlastně teď hlavně patří novému a nejdražšímu členu naší domácnosti. Zabral ho skoro celý. Plánovaná pohovka, skladovací prostory, ... nevím, nevím, jestli se tam ještě něco dalšího vejde. Ale to nevadí. Rodina je na mé věci po celém domě zvyklá, tak proč to měnit? A tak si užívám nového prostoru a svobody, že nemusím brát ohledy na to, jestli někdo sleduje televizi, nebo si povídá. Můžu si rachotit podle libosti.Starý stůl si vzala do parády dcera. Nejdřív ho opucovala, pak z něj udělala nový a nakonec ho zase trochu ostařila.


Všude bílo kvůli světlu i fotkám.


A nový stav pracuje jedna báseň. Nad moje očekávání. Vlastně jsem z toho měla příliš velký strach. Zbytečně. Na vyšší level si člověk snadno zvykne.

4 komentáře:

 1. Trošičku ti závidím tvůj podkrovní zašíváček, i když je malý, máš ho jen pro sebe. Stolek je úžasný, tento shabby chic styl miluji, dcera je šikulka. Tak ať se ti v nové dílničce hezky pracuje.😘

  OdpovědětVymazat
 2. Takže už jsi od sklepa až po půdu, gratuluju(o:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice nenápadně jsem obsadila celý dům, dřív než si toho všimli ;-)

   Vymazat
 3. Pięknie. Jesteś niesamowita ! :)

  Pozdrawiam !

  OdpovědětVymazat