Vítejte v Matyldině stodole

Matylda, ovečka která inspirovala naši značku

Od začátku mého vlněného snažení, a že už to trvá pěkných pár let, slýchávám poznámky typu "Proč to nezkusíš prodávat? Proč neděláš kurzy?" Pravda je taková, že jsem si nikdy nepřipadala dost dobrá a že bych nikdy nedala z ruky výrobek, o kterém nevím, jak se bude časem chovat, jakou výdrž bude mít, když už se za ním ukrývá tolik práce. Začínám mít ale docela dost nabytých zkušeností i přebytků, rodina kol dokola byla obdarovaná vším možným i nemožným. A já rozhodně nechci přestat, chci se svým vlněním pokračovat, objevovat nové a sdílet svou radost z objevování.

A tak vznikla Matyldina stodola. Vlastně je to mladší sestřička Matylda's barn, stránek mé dcery, která zde prezentuje svou tvorbu. Spojily jsme své síly a pustily se do společného projektu. A moc nás to baví. Ve dvou se to lépe táhne. Jestli bude mít Matyldina stodola úspěch, ukáže teprve čas. Věřím, že ano.

A tak vás chci pozvat. Vítejte a nakoukněte do Matyldiny stodoly. Je plná nadýchané vlny všech barev, co jen dokáže příroda poskytnout. Vrtí se v ní vřetánko spolu s kolovrátkem a za nimi se vlní nitky všech možných podob. Ty jsou pak splétány a proplétány do různých podob pletených, háčkovaných nebo tkaných.


Matyldina stodola

Matylda's barn

Žádné komentáře:

Okomentovat