Komunita - Vlnění

Po měsících nekonečného brouzdání a hledání informací na internetu mi přišlo líto, že tu chybí místo pro setkávání českých přadlenek, barvířek, tkadlenek, pletařek, prostě všech těch, které propadly kouzlu nádherného přírodního materiálu, jakým je vlna. Že chybí možnost pochlubit se výsledky svého snažení, možnost podělit se o získané zkušenosti nebo informace. Popravdě, také už se mi nechce soukromě v mailech dokola odpovídat na stále stejné otázky. Místo, kde by byly zodpovězené jednou pro vždy by mi ušetřilo čas.

Ne každý má blog nebo podobné stránky a přesto by se možná rád pochlubil výsledky svého "vlnění", poslal třeba jen fotku, podělil se o zkušenost, zapojil se do diskuze nebo se na něco zeptal. Zahraniční přadlenky, tkadlenky, apod. už to mají, tak proč to nezkusit také?

Pojďte se přidat do komunity lidí, co milují práci s vlnou. Nejsem moc velký příznivce FB a za těch několik let blogování mi přijde googlovské prostředí docela příjemné, proto jsem zvolila Google+. Pokud byste chtěli přispívat svou troškou do mlýna, stačí se zaregistrovat na zmíněném Google+ a přidat se do komunity. A ten, kdo už na Google+ je, se pouze přidá a při publikování svých příspěvků na svém vlastním blogu klikne na tlačítko sdílet. Jeho příspěvky se pak budou zobrazovat na více místech a tedy si je bude moci přečíst i více lidí.


Přidejte se (sebe), pokud také "vlníte", na naši mapu Vlněnek.

Mapa Vlněnek